O nas

Firma została założona w 2007 roku przez osoby posiadające szeroką i gruntowną wiedzę z zakresu gazów technicznych. Początkowo funkcjonowaliśmy pod nazwą EKOMAKpol, jako autoryzowany przedstawiciel firmy EKOMAK- producenta kompresorów oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza.

W kolejnych latach firma poszerzyła swoją ofertę o asortyment urządzeń firm takich jak:

- INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG - niemieckiego producenta najwyższej jakości generatorów azotu i tlenu,
- Hankison - firmie która jest częścią znanego amerykańskiego koncernu SPX, produkującą od lat niezawodne urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza,
- Blitz – znanemu, niemieckiemu producentowi sprężarek, który wzbogacił naszą ofertę przede wszystkim w sprężarki tłokowe, śrubowe oraz doprężacze,
- Jorc - holenderskiej firmie od lat specjalizującej się w produkcji urządzeń do zarządzania kondensatem.

W 2017 roku rozpoczęliśmy również współpracę z firmą Renner Kompressoren GmbH – renomowanym, niemieckim producentem sprężarek oraz urządzeń do uzdatniania powietrza.

Od 24.07.2017, w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy przedkładającym się na poszerzenie oferty produktowej oraz zakresu usług, firma zmieniła nazwę na Arbatech Sp. z o.o.

Kierunek rozwoju naszej Spółki wyznaczają najnowsze trendy w dziedzinie gazów technicznych takich jak sprężone powietrze, azot, tlen czy wodór. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz urządzeń: sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, doprężacze, generatory azotu, generatory tlenu, osuszacze ziębnicze, osuszacze adsorpcyjne i wiele innych urządzeń z zakresu gazów technicznych.

Pracujemy w niezmienionym zespole i niezmiennie dążymy do wyższego standardu usług, kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę Klienta i dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań. Jesteśmy firmą doświadczonych specjalistów, która ofertuje szeroki wachlarz produktów i usług. Nadrzędnym celem całego naszego zespołu jest oferowanie wysokiej jakości produktów oraz rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Po 10 latach dynamicznego rozwoju firmy, dobrze znamy potrzeby Klientów, a zdobyte doświadczenie łączymy na co dzień z udogodnieniami jakie dają nam najnowsze rozwiązania techniczne. Dlatego też proponowane przez nas rozwiązania są nowoczesne, niezawodne i przyjazne środowisku. W rezultacie nasi Klienci mogą czerpać długofalowe korzyści i oszczędności z przeprowadzonych z firmą Arbatech projektów.

Dzięki umiejętnemu wprowadzaniu innowacyjności procesowej i produktowej, między innymi przy wykorzystaniu dofinansowań z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, firma Arbatech systematycznie poprawia swoją konkurencyjność na rynku urządzeń do produkcji i uzdatniania sprężonego powietrza, azotu i tlenu. Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo: poczynając od diagnostyki i doradztwa, poprzez sprzedaż urządzeń i ich montaż, a kończąc na fachowym serwisie posprzedażowym.

Zapraszamy do współpracy!